CENÍK

Platný od 1.1.2018

 

Rodinné a dětské exteriérové focení

 

Balíček 1 STAR ...................................... 1800 Kč

- 10 ks fotografií v digitální podobě

 

Balíček 2 STARS .................................... 2400 Kč

- 15 ks fotografií v digitální podobě

 

Balíček 3 STARS ..................................... 2600 Kč

- 20 ks fotografií v digitální podobě

 

Každá další fotografie nad 20 ks : 125 Kč/ks.

 

INFORMACE A OBCHODNÍ PODMÍNKY

Platné od 1.11.2018

Fotografování trvá 1h - 1h30. Ideální dobou pro fotografování jsou podvečerní hodiny, kdy jsou nejvhodnější světelné podmínky. Lze se však domluvit i na jiném čase, zejména pokud jsou děti večer již unavené a fotografování v pozdějších hodinách by pro ně bylo již náročné. Pro fotografování s dětmi je vždy nejdůležitější, aby byly děti odpočinuté a pokud možno v dobré náladě :).

 

Objednávka

Objednáním fotografických služeb vyjadřujete svůj souhlas se všemi uvedenými informacemi a obchodními podmínkami. 

Objednat se na fotografování lze telefonicky na telefonním čísle 602 890 655 nebo emailem na adresu [email protected]. Domluvený termín a vybraný balíček bude fotografem potvrzen emailem na vaši emailovou adresu.

V případě nepříznivého počasí se focení přesouvá na jiný nejbližší možný den dle domluvy.

 

Výběr, zpracování a předání fotografií

Nejpozději týden po focení dostane klient přístup k soukromé galerii s náhledy, kde si bude moct vybrat fotografie. Náhledové fotografie slouží pouze k výběru finálních fotek a nesmí být nijak zveřejňovány ani upravovány.

Vybrané fotografie fotograf upraví a nejpozději 4 týdny po výběru klientem pošle finální upravené fotografie. Pokud klient nepošle svůj výběr nejpozději do 3 týdnů od zaslání náhledů, prodlužuje se dodací lhůta na úpravu fotografií automaticky na 8 týdnů.

Finální fotografie klient obdrží ve formátu jpeg a v poměru stran 2:3, a to jak v plném rozlišení, tak i ve zmenšeném rozlišení pro web a s logem fotografa. Klient si bude moct finální fotografie stáhnout ze soukromé galerie. Za následné vyvolání fotografií nenese fotograf žádnou odpovědnost.

Retuš zahrnuje všechny úpravy základního charakteru, například ořez, jas, kontrast, redukce či přidání šumu, úpravy barev, pozadí, zjemnění vrásek, odstranění nedokonalostí pleti a všechny akce, které výrazně nemění fotografovaný objekt. Způsob úpravy fotografie je vždy záležitostí subjektivního vnímání, dovedností, osobního vkusu a výtvarného citu fotografa. Klient nesmí fotografie jakkoliv dále upravovat.

 

Platba

Platba je možná v hotovosti nebo bankovním převodem nejpozději v den fotografování. Pokud bude klient platit bankovním převodem, musí peníze dojít na účet fotografa nejpozději den před fotografováním.

 

Reklamace

V případě reklamace fotografií sdělí tuto skutečnost klient fotografovi nejpozději do týdne od obdržení finálních fotografií. Nejsou důvodem k reklamaci zakázky : nespokojenost a nesouhlas s fotografickým stylem a autorským pojetím fotografa a vlastní vzhled a jeho nespokojenost s ním.

 

Autorská práva

Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu fotografa. Fotografované osoby mohou fotografie používat pro své osobní účely.

Klient smí fotografie zasílat do soutěží, ale je dovoleno použít pouze fotografii s logem autora. V případě, že soutěž zakazuje užití loga či slovní reklamu, musí si klient vyžádat souhlas fotografa.

Fotograf smí fotografie použít pro tvorbu portfolia a pro vlastní obchodní účely, například zveřejňování na sociálních sítích, webových stránkách, internetových galeriích, magazínech, časopisech, pro rozhovory a články, ve fotografických diskusích, na fórech, soutěžích, pro výstavní činnost, aj. V případě, že klient s tímto nesouhlasí, musí oznámit tuto skutečnost předem nebo v průběhu fotografování.

Fotograf smí fotografie použít pro komerční účely jen se souhlasem klienta.

V průběhu focení je zakázáno pořizovat jakýkoli záznam z focení bez souhlasu fotografa.

 

DALŠÍ INFORMACE

Pokud klient přijde pozdě na domluvené focení, zkracuje se mu čas pro něj vyhrazený. V případě minifocení musí klient na focení přijít včas, v případě zpoždění nemůže fotograf zajistit nafocení dostatečného množství snímků.

Doprava do 20 kilometrů od Uherského Hradiště je součástí balíčků, nad 20 km je účtována doprava 5 Kč/km.